EAS_SF_RGB_ENG.webp
Meri Seaside Hotel & Spa

2021/2022 aastal on Meri Spa Hotellis kogukontseptsiooniline muudatus, mille käigus uuendatakse üldruume, hotellitube ning veekeskuse ala kogumaksumuses 693 000 €.
Rohe- ja digipöördele orienteeritud hotelli katusele paigaldatakse päiksepaneelid ning lukusüsteemid asendatakse nutilukkude tarkvaraga.

Projekti rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest turismisektori tootearenduse meetmest, toetuse summa on 200 000 €.
Toetus rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.

Laps tasuta puhkama!

Meri hotell on armastatud peatumiskoht peredele ning seda põhjusega! Lisaks mugavatele tubadele on käe-jala juures mitmeid põnevaid viise peredele ajaveetmiseks: kiviviske kaugusel asuvad põnev lossipark koos Saaremaa muuseumiga ning Kuressaare supelrand mõnusateks rannapäevadeks, otse maja eest väljuvad merereisid Abrukale ning hotelli kõrvalt saab laenutada tõukerattaid ning pedaaliautosid. Meeldejäävaid seiklusi ja avastamist igale maitsele!

 

Meie omalt poolt anname lapsele tasuta ööbimise ja hommikusöögi.

 

Pakkumine sisaldab:

- Ühe lapse majutus kahe vanemaga samas toas lisavoodil

- Buffet hommikusöök merevaatega restoranis

- Tasuta parkimine

 

Tingimused:

- Tasuta on ühe lapse majutus. Teise lapse lisavoodi hind koos hommikusöögiga 15 eur/öö. Alla 4-aastane laps on samuti tasuta, kui ööbib vanematega samas voodis

- Pakkumise kasutamiseks kirjuta info@merihotel.ee  märksõnaga "Laps tasuta"

Palun märka: Pakkumisi ei saa omavahel kombineerida, see tähendab, et ühe peatuse korral saab kasutada ühte eripakkumist.

ERIPAKKUMINE:
Sauna, privaatselt ja soodsalt!

..sest mis on üks Saaremaa puhkus ilma saunata? Meie kaasaegsed ja hubased saunasviidid on ruumikalt kahetoalised ning nagu nimigi ütleb, oma privaatse saunaga. Kuidas kõlab suurepärase merevaate nautimine oma numbritoa rõdult pärast korralikku leili? 

Saunasviitidide lisatasu on praegu vaid 40 eur (tavahind +70 eur). Lisatasu lisandub standardtoa hinnale. 

 

Broneerimiseks palun kirjuta info@merihotel.ee märksõnaga "saun on hea"

 

Palun märka: Pakkumisi ei saa omavahel kombineerida, see tähendab, et ühe peatuse korral saab kasutada ühte eripakkumist.