top of page
EAS_SF_RGB_ENG.webp
Meri Seaside Hotel & Spa

2021/2022 aastal on Meri Spa Hotellis kogukontseptsiooniline muudatus, mille käigus uuendatakse üldruume, hotellitube ning veekeskuse ala kogumaksumuses 693 000 €.
Rohe- ja digipöördele orienteeritud hotelli katusele paigaldatakse päiksepaneelid ning lukusüsteemid asendatakse nutilukkude tarkvaraga.

Projekti rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest turismisektori tootearenduse meetmest, toetuse summa on 200 000 €.
Toetus rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.

ON, mida oodata:
uuenenud vee-ja saunakeskus

Meil on põnevaid uudiseid - 2023. aasta kevadel avatakse Meri Spa Hotelli Saaremaa rannaaladest inspireeritud vee-ja saunakeskuse laiendus, kus külastajad saavad nautida veemõnusid lisaks suurele basseinile massaažibasseinis ja mullivannis ning pisikestele spaakülastajatele on eraldi lastebassein.

Screenshot 2022-11-16 at 16.24.56.png

Uus spaa on saunagurmaanide paradiis, sest lisaks soome saunadele saab keha lõdvestada soolasaunas, vihmasaunas, tõrvasaunas, kadakasaunas ning aurusaunas. Jahutuseks on mõeldud eraldi külmaveeämbrid ning eraldi baar koos lõõgastusalaga.
Me soovitame Meri Spa Hotelli uudistega kursis olla!


ERIPAKKUMINE:
Privaatne Saunapakett

..sest mis on üks Saaremaa puhkus ilma saunata? Meie kaasaegsed ja hubased saunasviidid on ruumikalt kahetoalised ning nagu nimigi ütleb, oma privaatse saunaga.
Kuidas kõlab suurepärase merevaate nautimine oma numbritoa rõdult pärast korralikku leili? 

Saunasviitidide lisatasu on praegu vaid 40 € (tavahind +70 €). Lisatasu lisandub standardtoa hinnale. 

 

Broneerimiseks palun kirjuta info@merihotel.ee märksõnaga "saun on hea"

 

Palun märka: Pakkumisi ei saa omavahel kombineerida, see tähendab, et ühe peatuse korral saab kasutada ühte eripakkumist.

ERIPAKKUMINE:
VAATEGA ÕHTUSÖÖk - meelte puhkus

Miks maitseb toit ilusa vaatega veel paremini?
Osad arvavad, et üks meel saab niimoodi puhata ning teine - maitsemeel - seega paremini keskenduda. Teaduslikku vastust me ei tea, seega tule ja katseta, kas see on vaid laialt levinud arvamus või on siin tõepõhi all. Tule ja puhka enda kõiki meeli, meil siin mere ääres!

 

Pakkumine sisaldab:

• Majutus kõigi mugavustega numbritoas

• Rikkalik buffet hommikusöök restoranis
• Kahekäiguline merevaatega õhtusöök Meri Restos
Menüüs:
Seakarree, savoi, hapukurk, õun, kappar VÕI kanarull, pirnipüree, porgand, sinepiseemned 
Halvaakreem, halvaajäätis, halvaa besee, vaarikas

• Basseini ja soome sauna kasutamine terve veekeskuse ala lahtioleku vältel

• Tasuta parkimine ja WiFi

 

Tingimused:

• Hind kahele külastajale alates 77€/öö. Täpse maksumuse saad, kui valid konkreetse kuupäeva meie broneerimissüsteemist.
Lisainfo info@merihotel.ee

Palun märka: Pakkumisi ei saa omavahel kombineerida, see tähendab, et ühe peatuse korral saab kasutada ühte eripakkumist.

361A7059.jpg
bottom of page